0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi devre dışı bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

Dijital Üniversite Endeksi

Bu endeks çalışması, Atatürk Üniversitesi’nin dijital dönüşümün hangi noktasında olduğunu, kurumun dijital dönüşüm performansını, performansı etkileyen faktörleri ve performansı yükseltmek için yapılması gerekenleri kurum akademik ve idari yöneticilerinin görüşleri doğrultusunda ortaya koymayı amaçlamaktadır. Ankette topluma katkı, araştırma, içerik ve bilgi, iletişim, öğrenme, öğretme ve değerlendirme, kurumsal dijital kültür boyutlarında olmak üzere dijital dönüşüm endeksini belirlemeye yönelik toplam 48 soru yer almaktadır. 1 ile 5 arasında bir puanlamanın yapıldığı değerlendirmede kurumun ortalama dijital endeks puanı belirlenecektir.

 

 

Değerli görüş ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

Bu anket anonimdir..

Özellikle bir soruda sorulmadıkça, anketiniz ve yanıtlarınızla ilgili kayıtlarda sizin kim olduğunuzu belirten bir bilgi bulunmaz.

Bu ankete erişmek için bir anket kodu kullandıysanız, bu kodun kim olduğunuzu belirlemek için yanıtlarınızla birlikte kaydedilmediğini özellikle belirtmek isteriz. Kodlar ayrı bir veritabanında saklanır ve yalnız anketi doldurup doldurmadığınızı belirlemek için kullanılır. Anket kodları ile anket yanıtlarını eşleştirmenin bir yolu yoktur.